Kdo jsem?

Jmenuji se Jaroslav Scheiner

Jaroslav Scheiner…ale to z názvu stránky víš už dávno. Pocházím z krásného menšího města Boskovice, které se nachází v Jihomoravském kraji, přibližně 40 kilometrů severně od moravské metropole Brno. Zde jsem žil zhruba 12 let a poté jsem se stěhoval do poněkud chladnější oblasti na Vysočině, Žďár nad Sázavou. Tady jsem se po dostudování základní školy rozhodl pokračovat technickým směrem studia a začal studovat na Střední průmyslovou školu obor Elektrotechnika.

Již brzy tomu budou 3 roky, co jsem se vydal pokračovat ve studiích na vysokou školu do Hradce Králové, konkrétně na Fakultu Informatiky a managementu, kde studuji obor Informační management. V létě roku 2014 jsem se rozhodl vyzkoušet studium v zahraničí a vydal jsem se na letní školu v Dánsku, kde jsem 3 týdny studoval předmět Marketing sociálních sítí (a úspěšně :) )

Při vysokoškolském studiu vytvářím webové stránky a jsem členem studentské organizace AIESEC. Na pobočce AIESEC Hradec Králové jsem strávil přes rok a půl a měl jsem možnost vyzkoušet si tvorbu marketingových kampaní jak pro nabízení kulturních, či pracovních stáží v zahraničí tak i pro nábor nových členů. Aktuálně působím jako grafický designer v národním podpůrném týmu AIESEC Česká republika. Kdo někdy přemýšlel o připojení se ke studentské organizaci, určitě neváhejte a běžte do toho!

Tvorbě webových stránek se věnuji už více jak 7 let a stále mě tento koníček nepřestává bavit. Měl jsem možnost vyzkoušet si práci jak pro menší firmy tak i velké portály s několika tisícovou měsíční návštěvností. Pokud tě moje práce zaujala, neváhej a kontaktuj mě skrze kontaktní formulář.

Jinak jsem komunikativní typ člověka, jsem přátelský, zodpovědný a časově flexibilní… a rád zajdu na pivo :) Zajímám se o informační technologie a vše okolo nich, webdesign, grafiku, marketing a fotografování. Ve volném čase si rád zahraji fotbal, florbal nebo squash.

 Životopis   Kontaktuj mě  Facebook   LinkedIn